1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Adriana Lima или Alessandra Ambrosio?

Дискусија во 'Канта' започната од Ivonche.19, 9 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ivonche.19

  Ivonche.19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2010
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Мене alessandra ambrosio ми е поубава :) :)
   
 2. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  Мене Адриана ми е поубава :!:
  И сега што? :geek:
   
 3. OrdinaryGirl

  OrdinaryGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.453
  Допаѓања:
  497
  Леле девојко што е со темиве што ги отвараш??
  Аман веќе!
   
 4. BeYourself

  BeYourself Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  1.485
  Допаѓања:
  2.948
  и мене ми е Адриана Лима..
  ..ама мислам дека темата не поттикнува на некаква дискусија :?:
   
 5. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  А мене Хајди Клум ако ми се допаѓа повеќе и од едната и од другата? Ако веќе зборуваш за ангелите на Викторијас Сикрет, таква тема еве има: Victoria's Secret.
  И дај веќе еден куп теми изотвори. Па прочитај малце, правила има на форумов. Прочешлај малце низ темите и види ШТО ИМА.
   
 6. specificone

  specificone Популарен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2010
  Пораки:
  539
  Допаѓања:
  836
  Девојче ако отвараш теми отварај на некои каде ќе потикнеш дискусија, блага веза нема оваа и другите теми што ги отвараш |( .

  Александра или Андријана? :^)
  Понатака што?
   
 7. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  Наредна тема, црно или бело? :wasntme: :D
   
 8. Srekicka

  Srekicka Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  1.863
  Допаѓања:
  2.846
  хахахахаххаха дај прегледај те го малце форумов пред да отарате теми за се и сешто.....
   
 9. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
  Tемата е заклучена бидејќи не поттикнува никаква дискусија!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.