1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Agyness Deyn

Дискусија во 'Слики' започната од FeatherCut, 22 јуни 2012.

 1. FeatherCut

  FeatherCut Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 мај 2012
  Пораки:
  89
  Допаѓања:
  33
  Значи од сите манекенки оваа најповеќе ја сакам и почитувам затоа што си има свој стил, не е girly girl како повеќето манекенки туку си има баш добар стил (плус на панк врти хахахаха)
  :D

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. malechkata

  malechkata Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2010
  Пораки:
  562
  Допаѓања:
  1.141
  Има тема за модели, можеше таму да пишеш. :)
  sliki-moda/modeli-t12776/

  Инаку, се согласувам, и мене ми се допаѓа нејзиниот изглед, омилена ми беше пред 2-3 години.
   
  На FeatherCut му/ѝ се допаѓа ова.
 3. FeatherCut

  FeatherCut Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 мај 2012
  Пораки:
  89
  Допаѓања:
  33
  упсссс не сум забележала :fubar: :lol:
   
 4. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.530
  Допаѓања:
  4.179
  Пол:
  Женски