1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Almanah

Дискусија во 'Канта' започната од qwerty11, 21 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. qwerty11

  qwerty11 Активен член

  Се зачлени на:
  21 февруари 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  ve molam ako nekoj ima nekoja idea za tekst vo almanah, ako moze toa da go spodelite so mene.....vo tekstot bi bilo pozelno da ima nekoj stih povrzan so muzika blagodaram odnapred 8)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.905
  Допаѓања:
  65.959
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.