1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

" baknuvanje "

Дискусија во 'Канта' започната од pinklady, 23 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. pinklady

  pinklady Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2010
  Пораки:
  109
  Допаѓања:
  23
  Baknuvanje so otvoreni oci ? zasto ponekogash toa go pravat maskite? sakam vasi mislenja :)
   
 2. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.291
  Пол:
  Женски
 3. AppoloN

  AppoloN Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 септември 2010
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  131
  Aaaj...........
  I zenskite go praat ne samo maskite!
  I sto?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.