1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

BENKI!

Дискусија во 'Канта' започната од prettygirl.10, 6 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. prettygirl.10

  prettygirl.10 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2010
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Mnogu e glupavo i se custvuvam glupavo za temava.. i za moeto prasanje ali moram da prasam..
  imam nekolku benki na liceto.. i ne deka nekoj mi zameruva, mislam deka bez niv bi bila mnogu po slatka..
  a znam za benki nema lek.:/
  sto da pravam:worried:?
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.