1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

BobBons Malizia

Дискусија во 'Канта' започната од Candy20, 3 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Candy20

  Candy20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 август 2012
  Пораки:
  170
  Допаѓања:
  65
  http://weheartit.com/entry/22075820

  Каде можам да си го набавам ова парфемче низ Ск?
  Ова ми е едно од омилените, имав 2-3 купено од Бугарија, ама тука не сум видела, а при крај ми е последното...
   
 2. Sweety-Tweety

  Sweety-Tweety Популарен член

  Се зачлени на:
  17 декември 2009
  Пораки:
  994
  Допаѓања:
  498
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.