1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Bolka :(

Дискусија во 'Канта' започната од Toksichnata, 10 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Toksichnata

  Toksichnata Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2011
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  3
  Lugje zaljubena sum edna godina :( ... teshko mi e ne mozham da go zaboravam .. ne sme imale nishto poekje mislam me razbirate .. ne sme imale odnosii ali ne mozham da go zaboravam dajte mi sovet sakam pak da go vratam :/
   
 2. Zaljubena111

  Zaljubena111 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  2.085
  Допаѓања:
  1.647
  Драга имаш многу теми каде што можеш да го сместиш твојот љубовен проблем, те молам прочитај ги правилата на форумов и не отварај дупли теми.поздрав
  еве една од темите каде што можеш да го сместиш твојот проблем

  http://forum.femina.mk/ljubovni-problemi/mi-treba-sovet-i-mislenje-t338/

  п.с КЛУЧ
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.