1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

brak bez seks

Дискусија во 'Канта' започната од zbunetaitazna, 7 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. zbunetaitazna

  zbunetaitazna Активен член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  [/col
  Ve molam pomagajte
  Dali postoi nacin da mu se vmetne nesto vo hrana ili piewe bez da znae
   
 2. Filiposka

  Filiposka Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  384
  Допаѓања:
  261
  Пол:
  Женски


  Нема потреба за нова тема,што и да те интересира можеш овде да поставиш прашање


  seks/vrska-bez-seks-t4958/
  seks/ne-mu-e-dovolno-cvrst-t4877/
   
 3. SuperGirl24

  SuperGirl24 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 март 2012
  Пораки:
  2.441
  Допаѓања:
  47.970
  Пол:
  Женски
  Шпанска мушичка :D
   
  На fificaaa и pamelche им се допаѓа ова.
 4. vitomir

  vitomir Нов член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2011
  Пораки:
  2.095
  Допаѓања:
  3.628
  Нема спас.
   
 5. zbunetaitazna

  zbunetaitazna Активен член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Vie se zezate so mene a jas navistina prasuvam
   
 6. Filiposka

  Filiposka Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  384
  Допаѓања:
  261
  Пол:
  Женски
  Значи ова не е зезање прво не знаеме што е проблемот,си пишала ДА ама ова пишано е нејасно и како сакаш некој да ти каже што треба да правиш.
  Пиши конкретно што те мачи и тоа на линковите што ти ги пуштив оти оваа тема кај да е ќе оди во канта,па тогаш ќе ти дадеме совет за тоа што те интересира.
   
 7. srna1

  srna1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2012
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  11
  aj sto me izvaral do sega nezz kolku pati i toa veke go procitav po poraki na fb i toa prilicno se postari zeni-(da kazam kurvi) , im kazav i na negov ite roditeli i od togas poodaleceni sme , nemame sex edno 2 meseci ,ne me dopira, opsednat e i so kladilnici i najloso e sto nemam doverba a veruvam deka i mu preci sto mu go prefrlam toa postojano. Koga i da izleze ne mu veruvam kade odi. neznam poveke kako da go postavam mojov brak...
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.