1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

But first, title :)

Дискусија во 'Форумски игри' започната од Ginger^, 5 јануари 2017.

 1. Ginger^

  Ginger^ Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 март 2015
  Пораки:
  4.320
  Допаѓања:
  55.364
  Пол:
  Женски
  Нека биде игра, оти песна не е. Коледарска, можда. :D
  За дамите кои не сме на оган, може ќе откриеме некоја заборавена планета, делишес, инфектед и слични на ним, наслови. :DПрашање е сега.
  Прво па женско, Sausage Party :tmi:

  Утре ќе биде The Monster, а јас се зезнав скроз(facepalm):D:D
  15894480_10154843859234919_1868347843595307056_n.jpg
   
  Последна измена: 5 јануари 2017
  На winter flower, Ketchup, Doozy и 5 други им се допаѓа ова.
 2. MagsDestiny

  MagsDestiny Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2011
  Пораки:
  2.306
  Допаѓања:
  18.126
  Пол:
  Женски
  Колку ти е погоден одговорот, sausage party :rofl: приумрев.
  Него, да скршам мраз, Љубов, зошто ја гледав турскана серија преведена на нашки. Одговара :drunk:
   
  На Ketchup, Chica.Loca, Bender Rodriguez и 5 други им се допаѓа ова.
 3. doubleg

  doubleg Популарен член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2011
  Пораки:
  285
  Допаѓања:
  4.406
  @Ginger^
  Ха-ха, интересно!

  Но party со еден небива
   
 4. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.133
  Допаѓања:
  76.493
  Пол:
  Женски
  Zootopia? Што треба ова да значи? :D
   
  На Ketchup, Chica.Loca, Bender Rodriguez и 4 други им се допаѓа ова.
 5. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  13.089
  Допаѓања:
  163.461
  Пол:
  Женски
  Ле-ле! :D Џинџерке, насловот и воведот... :rofl: 8) (y)

  Nocturnal Animals :bandit: :rofl:
   
  На sparklie, Ketchup, Doozy и 9 други им се допаѓа ова.
 6. Purelove92

  Purelove92 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 март 2015
  Пораки:
  753
  Допаѓања:
  2.872
  Пол:
  Женски
  оо специ анимал 8)
  Јас последно гледав american horror story :^)
   
  На Ketchup, LollySky, Chica.Loca и 5 други им се допаѓа ова.
 7. Ginger^

  Ginger^ Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 март 2015
  Пораки:
  4.320
  Допаѓања:
  55.364
  Пол:
  Женски
  Гласно, гласно пејте! Слабо ве слушам, дур спремам кубаските за печење :D:D
  Коледеее....
   
  На Ketchup, Bozica1980, Someonespecial и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  6.108
  Допаѓања:
  75.389
  Пол:
  Женски
  Што не кажувате дека темава е ко за мене и моите мрсни песни цел ден што ги пејам :bandit: :makeup:
  Немојте да почнам да пејам за Стојан и Стојаница :rofl::whew:


  За темава.... The boy in the striped pajamas :wasntme:
  момче мое во пижамчиња :inlove: :bandit:
   
  На Ketchup, Doozy, Chica.Loca и 5 други им се допаѓа ова.
 9. theowndemon

  theowndemon crazy cat lady Член на тимот

  Се зачлени на:
  17 септември 2013
  Пораки:
  12.592
  Допаѓања:
  155.774
  Пол:
  Женски
  Avangers: Age of Ultron. :|
   
  На Ketchup, Ginger^ и Bender Rodriguez им се допаѓа ова.
 10. MagsDestiny

  MagsDestiny Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2011
  Пораки:
  2.306
  Допаѓања:
  18.126
  Пол:
  Женски
  Моментално си пуштив The Vampire Diaries, ако тоа значи нешто ]:):devil:
   
  На Ketchup, Chica.Loca и Bender Rodriguez им се допаѓа ова.
 11. lovely97

  lovely97 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2016
  Пораки:
  710
  Допаѓања:
  9.087
  Пол:
  Женски
  Devious maids - моментално го гледам :)
   
  На Bender Rodriguez му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Salome

  Salome Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2012
  Пораки:
  1.228
  Допаѓања:
  10.293
  Пол:
  Женски
  American Horror Story: Roanoke.:worried:
   
  На Ketchup, Doozy, LollySky и 4 други им се допаѓа ова.
 13. LivingGlam

  LivingGlam Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 септември 2010
  Пораки:
  6.098
  Допаѓања:
  56.329
  Пол:
  Женски
  Sling Blade

  OMG! :D
   
  На Ketchup, Doozy, crimson и 6 други им се допаѓа ова.
 14. Bozica1980

  Bozica1980 Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  6.631
  Допаѓања:
  251.241
  Пол:
  Женски
  Undercover :bandit:
   
  На teteks, Ketchup, Petar80 и 6 други им се допаѓа ова.
 15. Florenсе

  Florenсе Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2016
  Пораки:
  126
  Допаѓања:
  1.711
  Пол:
  Женски
  Tinkerbell
  Ѕвончица бе :rofl:
   
  На Ketchup, Doozy, Ginger^ и 3 други им се допаѓа ова.
 16. kravce

  kravce Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јануари 2012
  Пораки:
  3.807
  Допаѓања:
  52.964
  Dark water :|
   
  На LivingGlam, Ketchup, Doozy и 7 други им се допаѓа ова.
 17. xGrapefruitx

  xGrapefruitx Активен член

  Се зачлени на:
  18 август 2016
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  241
  Assassin's creed:wasntme:
   
  На Ketchup, Bender Rodriguez и Someonespecial им се допаѓа ова.
 18. Blue.Sky

  Blue.Sky Популарен член

  Се зачлени на:
  8 август 2013
  Пораки:
  941
  Допаѓања:
  11.403
  Пол:
  Женски
  Doctor Strange
   
  На Chica.Loca, Ginger^, kravce и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 19. sj *O*

  sj *O* Популарен член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2016
  Пораки:
  1.117
  Допаѓања:
  2.921
  Пол:
  Женски
  Out of Africa испаѓа работава :rofl:
   
  На zhap4e му/ѝ се допаѓа ова.
 20. zhap4e

  zhap4e Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 март 2011
  Пораки:
  7.113
  Допаѓања:
  107.122
  Пол:
  Женски
  The handmaiden.:tmi: :D:whew:

  [​IMG]
  Хаба, хаба! (за филмот, ова):sweat:
   
  На Ketchup, Chica.Loca, Doozy и 3 други им се допаѓа ова.