1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Carrefour pohvale i kritike?

Дискусија во 'Канта' започната од carver91, 1 февруари 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. carver91

  carver91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2016
  Пораки:
  239
  Допаѓања:
  114
  Пол:
  Женски
  Dame

  da li vam se dopao carrefour i sta najvise kupujete tamo?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.084
  Допаѓања:
  61.936
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.