1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Clean & Clear производи.

Дискусија во 'Канта' започната од biljana888, 12 ноември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. biljana888

  biljana888 Нов член

  Се зачлени на:
  15 август 2014
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Здраво.
  Имате ли користено некогаш производ од Clean & Clear?
  Гледав нешто по интернет и една типкица има прекрасно лице, па кажуваше како со што го оддржува и се работи за производ од Clean & Clear.
  http://img4-1.realsimple.timeinc.net/images/0111/clean-clear-lotion_300.jpg
  Тоа е URL од истиот производ.

  Главно прашање, каде можам да ги набавам производите на Clean & Clear? Ги има кај нас или?

  Благодарам однапред.
  Поздрав.
   
 2. duffi

  duffi Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 април 2011
  Пораки:
  11.503
  Допаѓања:
  133.578
  @biljana888 ги имаше едно време низ аптеките,претпоставувам и сега.
  Ги имам користено во тинејџерските денови, првенствено мислам и дека се намените за млада кожа.
  Знам дека беше во плава амбалажа,а колку ми биле ефикасни, стварно незнам да кажам, не се сеќавам.
  Тогаш и мајка ми имаше удел во негата на моето лице.:D:wasntme:
   
 3. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.178
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.