1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Copy-Paste

Дискусија во 'Форумски игри' започната од Lella, 15 февруари 2013.

 1. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  5.174
  Допаѓања:
  28.345
  Пол:
  Женски
  Овде искоментирајте што последен пат сте копирале...

  Всушност, одете Нов одговор->Paste->Испрати

  Внимавајте некоја лозинка да не испастирате.. :D

  Еве го моето: [​IMG]
   
 2. nati44

  nati44 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2012
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  545
  Diziyle ilgili farketmiş olduğunuz mantık hatalarını bu başlıkta paylaşabilirsiniz. :o :lol: :rofl: :P
   
 3. Srckata28

  Srckata28 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2013
  Пораки:
  4.292
  Допаѓања:
  19.518
  Пол:
  Женски
 4. MotherMonsterI

  MotherMonsterI Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2012
  Пораки:
  797
  Допаѓања:
  837
  075655105 хахаххаха
   
 5. MaCa-Swiss

  MaCa-Swiss Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2013
  Пораки:
  253
  Допаѓања:
  961
  Alles Gute zum Geburtstag
  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: ХАххахахах
   
 6. Dala

  Dala Популарен член

  Се зачлени на:
  17 септември 2012
  Пораки:
  1.512
  Допаѓања:
  1.890
  /spoiler]

  Не,стиснав на пејст и ова се појави :D
   
 7. erica

  erica Популарен член

  Се зачлени на:
  21 август 2011
  Пораки:
  1.312
  Допаѓања:
  2.036
  Пол:
  Женски
  [[465894003450513]] [[465893976783849]] [[465894063450507]] [[465894036783843]] [[458590980847482]] [[465893976783849]] [[465894113450502]] [[465894036783843]] [[458590980847482]] [[465894036783843]]
  [[465894003450513]] [[465894010117179]] [[465894070117173]] [[465894036783843]] [[465894103450503]] [[458590980847482]] [[465894070117173]] [[465894086783838]] [[465894183450495]] [[465893976783849]] [[465894120117168]]
  [[465894003450513]] [[465893976783849]] [[458590980847482]] [[465894113450502]] [[465894086783838]] [[465893993450514]] [[465894010117179]] [[465894103450503]] [[465893976783849]] [[465894120117168]]
  [[465900846783162]] [[465900840116496]] [[465900840116496]] [[465900840116496]] [[458590980847482]] [[465894013450512]] [[465893976783849]] [[465894080117172]] [[465894086783838]] [[465894140117166]] [[465894036783843]]
  [[465900973449816]] hhahaaha :D
   
 8. manta123

  manta123 Активен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2012
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  10
  4 – Одговорни, се придржувате кон ветувањата.
   
 9. the-girl1

  the-girl1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2012
  Пораки:
  1.297
  Допаѓања:
  664
 10. erica

  erica Популарен член

  Се зачлени на:
  21 август 2011
  Пораки:
  1.312
  Допаѓања:
  2.036
  Пол:
  Женски
 11. Dala

  Dala Популарен член

  Се зачлени на:
  17 септември 2012
  Пораки:
  1.512
  Допаѓања:
  1.890
 12. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  5.174
  Допаѓања:
  28.345
  Пол:
  Женски
 13. Angelinkka

  Angelinkka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2012
  Пораки:
  526
  Допаѓања:
  361
  Пол:
  Женски
  БЛИЗНАЦИ

  Навистина сте подложни на нервози и стресови. Со вашиот хороскопски знак управува планетата Меркур и затоа вие повеќе размислувате со главата отколку со срцето. Вие сте подложни кон многу заболувања и проблеми со срцето и дишењето поради секојдневниот стрес, па затоа макробиотиката е вашата најправилна терапија односно превентива. Само со елементи кои се од природно потекло и не претрпеле преработка ќе спречите појава на опасни хронични заболувања. - ХАХХАХХА :D
   
 14. LittleFairy

  LittleFairy Популарен член

  Се зачлени на:
  30 април 2012
  Пораки:
  1.427
  Допаѓања:
  1.935
 15. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  5.174
  Допаѓања:
  28.345
  Пол:
  Женски
  heheh, i ti i sofija u isto vreme mi pisete :D
   
 16. erica

  erica Популарен член

  Се зачлени на:
  21 август 2011
  Пораки:
  1.312
  Допаѓања:
  2.036
  Пол:
  Женски
  buenos saires
  :D
   
 17. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  5.174
  Допаѓања:
  28.345
  Пол:
  Женски
  Obrukanitebebrat :D :D :D :D :D
   
 18. fear

  fear Активен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2013
  Пораки:
  105
  Допаѓања:
  19
 19. SweetChild

  SweetChild Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2012
  Пораки:
  1.597
  Допаѓања:
  2.987
  Пол:
  Женски
 20. girl.9

  girl.9 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2012
  Пораки:
  1.689
  Допаѓања:
  478