1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Dali go varate svojot decko?

Дискусија во 'Канта' започната од SaraLjubov, 19 август 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SaraLjubov

  SaraLjubov Нов член

  Се зачлени на:
  19 август 2014
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  dali go imate iznevereno svojot partner?
   
 2. AziskaStrslenka

  AziskaStrslenka Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2014
  Пораки:
  412
  Допаѓања:
  3.504
  Пол:
  Женски
  На Viktorijaaa5 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Viktorijaaa5

  Viktorijaaa5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 октомври 2013
  Пораки:
  4.685
  Допаѓања:
  75.872
  Пол:
  Женски
  Не разбирам која ти е потребата од ваква тема и што сакаш да дознаеш...
  глупости |(
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.