1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Dali sum bremena?

Дискусија во 'Канта' започната од Lazarevskaa, 14 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lazarevskaa

  Lazarevskaa Активен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Najprvo da se izvinam sto pisuvam na latinica.
  Pred dva dena imav odnosi so decko mi. Toj ne penintrira vo mene, no koga se vrativ dona najdov parce od kondomot vo mene. Unable odnos Eden den posle zavrsuvanjeto na menstrualniot ciklus. Dali ima sandi da ostanam bremena?
   
 2. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.008
  Пол:
  Женски
  На Lepaaa му/ѝ се допаѓа ова.
 3. rainbow333

  rainbow333 Активен член

  Се зачлени на:
  26 мај 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Zdr posleden pat dobiv menzis krajot na fev a posle toa pocetokot na mart imav odnos ,i a od 1 januari 2012 nastinav mn so temperaturi celo vreme imunitetot mi opadna i krvta slaba i zelezoto, pa primav lekarstva zada ozdravam i od fev nemi e dojdeno eve veke sme 26 maj mikasni mnoguu napraviv 3 testa od koe 2 navecer a 1 nasabajle i site 3 pokazza deka se negativni znaci deka nesum bremena ,no seuste postoi dilema zosto olku mi kasni od sto moze da e toa dali moze dasum sepak bremna ipokraj toa sto 3 testa bea negtivni ili se raboti za nekoe hormonsko poremetuvanje od mnogute primani lekarstva
  Ve molam itno odgovoretemi
  uplasena sum
  Vi blagodaram
   
 4. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.008
  Пол:
  Женски
  добредојде на форумот rainbow333, но да го прочиташе претходниот пост ќе увидеше :)
   
 5. mlove12

  mlove12 Активен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Imav odnosi do deckomi ama bez kondom i svrsi nadovr od mene i sega celo vreme mi e cudno vo stomakot ..dali e mozno da sum bremena?
   
 6. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  6.159
  Допаѓања:
  22.958
  Пол:
  Женски
  Првен разгледај го форумот :)
  СНоу убо ти кажала дека има ваква тема :)
  Инаку нема шанса да останиш бремена ако не свршил во тебе ;)
   
 7. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.316
  Допаѓања:
  17.234
  Пол:
  Женски
  Бремена си.
  А можеби си јадела грав или зелка па сега ти е чудно во стомакот. Ама во секој случај бремена си.
   
  На Lepaaa и Adi888 им се допаѓа ова.
 8. elma111

  elma111 Активен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2012
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  imav menstruacija na 14 maj i na petiot den imav odnos so decko mi, no bez zastita i se svrsi nadvor i sega ponekogas imam kafeavo i mnogu me boli stomak dole, i ne sum otvorena bas dobro poso samo 3 ,4 pati imav seks,mislite deka sum bremena .pozdrav
   
 9. Lepaaa

  Lepaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2011
  Пораки:
  2.069
  Допаѓања:
  8.095
  Пол:
  Женски
  Не сте бремени, ниту една од вас НЕ е бремена, така ми кажа волшебната топка. :!:

  Еве, уверете се, прочитајте ги магичните зборови на мојата топка:

  [​IMG]
  :lol: :lol: :lol: :lol:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.