1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

dali sum trudna?

Дискусија во 'Канта' започната од maac, 17 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. maac

  maac Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 март 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  moram da ve prasam nesto se slucuva so mene imav odnosi so decko mi prethodniot vikend t.e posle eden den otkako mi pomina.no od ponedelnikot ne se custvuvam dobro na momenti zeludniko me bole ili se osekam prejadeno ili gladna custvuvam i gadenje i kiselini.a sega me boli i stomakot dole niskoto kako grcevi da imam....razgovaravme so decko mi toj mi rece deka posle odnosot proveril kondomot ne bil skonat a i ne svrsil vo mene.dali e mozno da sum......:(
   
 2. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.714
  Еве ти го одговорот:
  razgovaravme so decko mi toj mi rece deka posle odnosot proveril kondomot ne bil skonat a i ne svrsil vo mene

  Од што сакаш да останеш бремена? Од воздухот ?
  А симптоми толку бргу не би можела да имаш (ако евентуално си бремена-партнерот свршил во тебе а не ти кажал).
   
 3. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  7.561
  Допаѓања:
  127.573
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.