1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Deja vu (веќе видено)

Дискусија во 'Канта' започната од chocolate...girl, 24 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. chocolate...girl

  chocolate...girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2012
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  147
  Пол:
  Женски
  Дали ви се случувало да првпат ви се случува нешто во животот, а вие да мислите дека тоа веќе се случило. Истражувањата велат дека тоа му се случува на секој човек, тоа му се случува за првпат но тој не мисли така или затоа што го сонувал тоа, големата фантазија, но и тоа ''дека му се случило во другиот живот''. :D Кажете ваше мислење..!
  PS: Ако има ваква тема, отстранете ја (бидејќи не најдов таква) :P :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.042
  Допаѓања:
  55.874
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.