1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Deja Vu

Дискусија во 'Канта' започната од Jovana.V, 25 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Jovana.V

  Jovana.V Активен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2013
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  Vaka..Dali na nekoja od vas vi se ima sluceno taka narecenoto ''Deja Vu'' ? :?:
  mene mi se sluci vecerva i i kazuvam na majka mi i taa mi se cudese ne mi veruvase me napravi budala :lol:
   
 2. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.917
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.