1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

depilator za trajna depilacija

Дискусија во 'Канта' започната од ilina26, 7 јули 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ilina26

  ilina26 Нов член

  Се зачлени на:
  7 јули 2014
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
  Dali ima nekoj koristeno? dali e efikasen ? i dali shteti na zdravjeto ?
   
 2. Madilyn

  Madilyn Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2014
  Пораки:
  138
  Допаѓања:
  126
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.