Depresija...

Дискусија во 'Канта' започната од sentimental, 5 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sentimental

  sentimental Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2010
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  2
 2. bilkata

  bilkata Администратор

  Се зачлени на:
  4 октомври 2008
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  1.666
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.