1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Dirty talk

Дискусија во 'Канта' започната од Mollami, 29 мај 2019.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Mollami

  Mollami Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2019
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  297
  Пол:
  Женски
  Ако има веќе ваква тема избришете ја оваа..
  Дали сакате "прљав разговор" пред или за време на секс?
  Ако имате прљави разговори што највеќе му кажувате на партнерот/ката..
  Дали се палите или не?
   
 2. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  11.580
  Допаѓања:
  171.541
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.