1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

dobar ginekolog

Дискусија во 'Канта' започната од micakraf, 8 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. micakraf

  micakraf Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2010
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  2
  ve molam kazete mi nekoj ddobar ginekolog ..momentalno idam kaj cvetanovski karsi bilna apteka, no sakam da slusnam i drugo mislenje i kaj drug doktor d avidam sto kako zaso so soprugot se obiduvame edna godina da imame dete no nisto a spored mojot lekar se e normalno..sakav vo remedika d aidam ama ne znam kaj kogo ve molam pisete....fala vi
   
 2. elenna89

  elenna89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2010
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  25
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.