1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Docnenje na menstruacija

Дискусија во 'Канта' започната од Johnia, 20 октомври 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Johnia

  Johnia Нов член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2014
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Zdravo na site.So decko mi imavme sex pred 3 dena (so kondom, no i bez kondom no se pazevme (nema svrseno vo mene)), a menstruacija trebashe da imam vcera.A minatiot mesec mi dojde na 19-ti septemvri bez docnenje.Sabajlevo napraviv test, i beshe negativen.No me bolat jajnicite i stomakot, i mi se gadi.Vase mislenje za toa dali sum bremena ?,ili ova mi e od stres i premnogu razmisluvanje ?.Vi blagodaram odnapred.
   
 2. L.i.n.a.a

  L.i.n.a.a Популарен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2013
  Пораки:
  1.605
  Допаѓања:
  2.703
  Пол:
  Женски

  Прво тестот не може да покаже по три дена од односот точен резултат.
  Второ и симптоми толку брзо мислам дека не може да се појават, тоа ти се симтоми за добивање.
  Трето не мисли на тоа, и не се нервирај, зашто од стрес најмногу доцни.
  и четврто немаше потреба од нова тема, има доволно каде што можеше да прашаш
  seks/dali-sum-bremena-t424/
  bremenost/simptomi-na-bremenost-t62/
  prasaj-ginekolog-f68/menstruacija-t11867/

  Поздрав и не се секирај, не си бремена
  :*
   
  На Johnia му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Johnia

  Johnia Нов член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2014
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Ti blagodaram mnogu :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.