1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

DOCTOR`S COSMETICS

Дискусија во 'Канта' започната од SunnyGirl2, 29 јули 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  5.397
  Допаѓања:
  5.848
  Доколку е дупла темава,преместете ја,брипете ја.

  Дали ги користите производите на http://doctors.com.mk/
  Кои производи,колку сте задоволни?
  Јас користам крема со колаген и сум задоволна.


  Ме интересира мисење за кафињата? Со каква намена се, за што се,сте ги пробале?
   
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.108
  Допаѓања:
  76.322
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.