1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Dolgi fustani za matura

Дискусија во 'Канта' започната од ajsaa, 23 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ajsaa

  ajsaa Активен член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Deckii mi treba pomosh ..vo maj pravam matura i mi trebe nekoi primeri za dolg fustan..itno :) !!
   
 2. maja.kostovska

  maja.kostovska Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2011
  Пораки:
  288
  Допаѓања:
  192
 3. spellbound

  spellbound Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2010
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  1.482
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.