Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

DRX Levines

Дискусија во 'Алтернативна медицина' започната од Dream-Girl, 28 јуни 2013.

 1. Dream-Girl

  Dream-Girl ☀️ Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  15.383
  Допаѓања:
  150.629
  Пол:
  Женски
  Дали некој ги има користено овие магнетни појаси за колено? Баба ми сака да ги купи бидејќи има болки во колената.Па затоа кажете пофалби или поплаки од нив се разбира ако некој ги користи.
   
  Последна измена: 28 ноември 2019