1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Eksterno

Дискусија во 'Канта' започната од k.b.b.m, 27 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. k.b.b.m

  k.b.b.m Активен член

  Се зачлени на:
  16 мај 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Dechki aj ve molam ako gi imate prashanjata za eksterno po matematika 7/8 da mi gi kazhete...Vs <333 :sweat:
   
 2. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.