1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

esej

Дискусија во 'Канта' започната од annichkaa, 28 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. annichkaa

  annichkaa Активен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2013
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Zdravo dali moze da mi pomognite za esej za narodna literatura ,mitovi na modernoto vreme i za jazikot ve molam itno mi e :(( <3
   
 2. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  7.177
  Допаѓања:
  30.190
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.