Facebook и врска

Дискусија во 'Врски' започната од Tiffanyy, 20 септември 2010.

 1. Brojka

  Brojka Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2017
  Пораки:
  196
  Допаѓања:
  1.722
  Јас немам фб. И да би имала не би имала милион пријатели што не ги знам. Не од љубомора, ама и машки и женски што ќе му се за пријатели ако не ги познава мене еве не ми е јасно?!? Што ќе му се непознати? Може малку сум старомодна кај знам, ама за мене е чиста глупост.
   
 2. capricorn1501

  capricorn1501 Активен член

  Се зачлени на:
  30 септември 2017
  Пораки:
  133
  Допаѓања:
  158
  Пол:
  Женски
  Немам многу пријатели.Дечко ми има повеќе, но не би сакала да читам.На почетокот многу се замарав, му читав стари статуси за бившата и многу грдо се осеќав.Нејзе ја нема на фб, немаат контакт.Би ми дал пасворд ама знам дека ќе се разочарам, порано има барано совети од пријатели на фб за девојката, ја има спомнувано и не би сакала да се потсеќам пак.