1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

fakultet

Дискусија во 'Канта' започната од aci2011, 28 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. aci2011

  aci2011 Активен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  сакав да прашам дали има некој што е запишан во кичево на правен и колку бараат и што смерови има дали се истите смерови како во скопје
   
 2. anneyy

  anneyy Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2010
  Пораки:
  1.280
  Допаѓања:
  1.421
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.