1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Fustani

Дискусија во 'Канта' започната од Canay, 20 јули 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Canay

  Canay Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јули 2014
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  0
  Zdravo zenski...Kako mozam da gi zalepam cirkonite na fustanot ...pocnaa da mi pajcaat :/
   
 2. Snow-Star

  Snow-Star Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2014
  Пораки:
  3.183
  Допаѓања:
  16.371
  Пол:
  Женски
  Овде имаш слична тема , и овде можеш да прашаш : moda-i-stil/napravi-sam-garderoba-nakit-t4101/ .

  А исто така и овде да прашаш ќе се најде некој да ти одговори , зашто јас не знам како да ти помогнам .
  kafe-muabeti/opsti-prasanja-t9731/

  Нема потреба да се отвараат нови теми , кои веќе ги има .
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.