1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Gift for you...

Дискусија во 'Форумски игри' започната од annnni, 22 јуни 2010.

 1. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  646
  Играта започнува така што секој на девојкта над него и подарува некаков поклон!
  Поклонот може да биде од секаков вид,дали цвеќе,секси долни веш,штикли,обетки,се што може да се подаре и во реалноста,меѓутоа подарокот треба да биде во вид на слика за да биде малку поинтересно,под сликата може да има и коментар,на пр по кој повод е даден поклонот(доколку има)ако не колку за да продолжи играта...


  Еве сега јас бидејќи немам конкретно(нема некој над мене) на кога да подарам ви подарувам на сите по едно шише вино и една црвена роза...
   

  Прикачени фајлови:

 2. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.596
  Фала Ани, сакам вино и сакам рози ;)

  Бидејќи си во исчекување на твојот дечко... Ова ќе ти дојде при рака... Првите 5 минути :$
  [​IMG]
   
 3. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  646
  е ме погоди право во срце...баш тоа и ми треба да ти кажам....одличен поклон!
  Еве еден за тебе за сезоната што иде...секси купаќа ;)
   

  Прикачени фајлови:

 4. sexy-bitch

  sexy-bitch Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 април 2010
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  14
  annnni еве и од мене некое поклонче за тебе :*
   

  Прикачени фајлови:

  • sexy16vl.jpg
   sexy16vl.jpg
   Големина на фајлот:
   15,4 KB
   Прегледи:
   1.793
  • chocolate1.jpg
   chocolate1.jpg
   Големина на фајлот:
   85,7 KB
   Прегледи:
   1.793
  • 0d16.jpg
   0d16.jpg
   Големина на фајлот:
   50 KB
   Прегледи:
   1.793
 5. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  646
  еве за секси бич.....
  (гаќички зошто знам дека не сакаш ич танги) ;)
  (едно фустанче кое морав да ти го подарам-многу ми беше убаво)
  (и ова знам дека најмногу го сакаш)позз :* miss you :(
   

  Прикачени фајлови:

 6. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
 7. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
  [​IMG]
  [​IMG]
  фор ју ангеелчеее :*
   
 8. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.596
  [​IMG]
  DVD од Gossip Girl
  [​IMG]
  и едно перниче, време е за спиење, а компј. пак ќе биде блиску до тебе ;)
   
 9. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  646
  Трендафилка девојките ме советуваа да ти подарам лежалка за на плажа...
   

  Прикачени фајлови:

  • 12-58-16-med.jpg
   12-58-16-med.jpg
   Големина на фајлот:
   41,8 KB
   Прегледи:
   1.763
 10. zverka

  zverka Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2010
  Пораки:
  274
  Допаѓања:
  31
  ании од мене имаш еден маж :P
   

  Прикачени фајлови:

  • .jpg
   .jpg
   Големина на фајлот:
   31,8 KB
   Прегледи:
   1.758
 11. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  646
  зверка има поклон од мене
  ПЛАТЕН ОДМОР СО ДЕЧКОТО ТАРААААААААААААААААММММММ :party:

  ТИ ЈА ПОЗАЈМУВАМ И МОЈТА ЈАХТА ЗЕМИ ЈА...
   

  Прикачени фајлови:

 12. sexy-bitch

  sexy-bitch Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 април 2010
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  14
  зверче а и за тебе еден маж а
  многу ми е добар овој
   

  Прикачени фајлови:

 13. zverka

  zverka Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2010
  Пораки:
  274
  Допаѓања:
  31
  лелелее фала срцки :* :* :* ании овоа нема да ти го забравам никогаш ,најубавиот поклон :*
   
 14. zverka

  zverka Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2010
  Пораки:
  274
  Допаѓања:
  31
  секси за тебе :)
   

  Прикачени фајлови:

  • images.jpg
   images.jpg
   Големина на фајлот:
   2,9 KB
   Прегледи:
   117
 15. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.084
  Допаѓања:
  6.783
  Пол:
  Женски
  зверка ова е за тебе...

  [​IMG]

  Изнајмив луксузна јахта за тебе и твојот дечко...целиот викенд е ваш .. :D
   
 16. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.596
  [​IMG]
  [​IMG]

  Колачиња и нараквица, за среќа ;)
   
 17. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Бидејќи прочитав во темата , пиење кафе сами, дека сакаш да уживаш во топла када и кафенце. Повели. :hai:
   
 18. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  646
  за мојата мала слатка цурица...for you Ангелче:
   

  Прикачени фајлови:

  • bearroses-l.jpg
   bearroses-l.jpg
   Големина на фајлот:
   43,6 KB
   Прегледи:
   106
  • t_25505.jpg
   t_25505.jpg
   Големина на фајлот:
   30,1 KB
   Прегледи:
   106
 19. zverka

  zverka Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2010
  Пораки:
  274
  Допаѓања:
  31
  те еден поклон од мене релакс масажа , ии не се нервирај што и да е ќе помине :*
   

  Прикачени фајлови:

  • .jpg
   .jpg
   Големина на фајлот:
   2,6 KB
   Прегледи:
   101
 20. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  Ѕверка... за тебе дечково. Ако не ти се бендисува можеш слободно да го вратиш, ќе му најдам место :lol:
   

  Прикачени фајлови: