1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Gledaci i Gataci

Дискусија во 'Канта' започната од HristinaAnA, 28 мај 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. HristinaAnA

  HristinaAnA Нов член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Dule gledacot od Veles.
   
 2. HristinaAnA

  HristinaAnA Нов член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  dali nekoj na forumov go ima brojot na Dule gledacot od Veles.....
   
 3. Daleron

  Daleron Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2014
  Пораки:
  2.996
  Допаѓања:
  16.398
  Пол:
  Женски
 4. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.509
  Пол:
  Женски
  Немој да губиш време,тој нема врска и на никој му нема помогнато.Познавам многу што отишле но до ден денес ништо од реченото не се исполнило.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.