1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Golem problem so akni :/

Дискусија во 'Канта' започната од EMA2, 7 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. EMA2

  EMA2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2013
  Пораки:
  167
  Допаѓања:
  33
  Decki zdravo zdravo :) Jas sum nova na forumov,i go razgleduvav i bi sakala da ve zamolam za sovet.Imam 23 godini i nemav nikogas besprekorno cisto lice,no solidno.Sega mi se pojavija akni crveni i bolat samo na desen obraz pa kazete nekoj sovet da gimackam.Bev kaj dermatolog 3 pati nova terapija no bezuspesno :/ Pisete pozzz
   
 2. cvetce93

  cvetce93 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2011
  Пораки:
  1.434
  Допаѓања:
  573
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.