1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Gummy Smile насмевка со непца

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од agiagi, 13 октомври 2017.

 1. agiagi

  agiagi Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 август 2011
  Пораки:
  99
  Допаѓања:
  6
  Здраво девојки,

  Ја отварам темата за да споделите искуства сите што сте имале Gummy Smile и сте го решиле тој естетски "проблем".

  Препораки за добри хирурзи, како оди постапката, дали боли, итн.

  Ви благодарам.
   

  Прикачени фајлови:

  • images.jpg
   images.jpg
   Големина на фајлот:
   8,2 KB
   Прегледи:
   28
  На Nate- princeza му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Dejan0_Skorpija1

  Dejan0_Skorpija1 Активен член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2019
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  11
  Пол:
  Машки
  Podobro cuvaj si gi takvi zasto kaj nas cim pocne da se povlekuva zlebinata ne znaat da go resat a za secenje se prvi za zal ima luge so gum receeding gi gubat zabite a demek modernava nasa medicina nemaat praksa da se najde resenie so ti fali nisto.
   
  На Nate- princeza му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Nate- princeza

  Nate- princeza Активен член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2023
  Пораки:
  120
  Допаѓања:
  64
  Пол:
  Женски
  I jas imam ..Gummy smile
   
 4. Nate- princeza

  Nate- princeza Активен член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2023
  Пораки:
  120
  Допаѓања:
  64
  Пол:
  Женски
  Dali znaesh Dali e dolgorochno ili privremeno reshenie ? Jas gi pravev gornite 4 zabi me izgore mi zema 4000 den za 4 zabi za 5min ..vo Sk vo Edna stomatoloshka ordinacija , koga si najdov poeftino ..otposle ama toa e ..vekje parite se dadeni , hehe , Dali e dolgorochno ili vozmozhno e da se vrati prvobitnata sostojba so nepcata ..so Tek na vremeto nz ..