1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Hair accessories

Дискусија во 'Коса' започната од BoaVista, 10 мај 2011.

 1. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.911
  Допаѓања:
  31.650
  Пол:
  Женски
  Мислам дека нема ваква тема, па решив да отворам :) Ако е дупла слободно нека оди под клуч.
  Инаку во оваа тема ставајте слики од модни додатоци за коса :)
  Ајде да почнам прва :)
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На unique123, Tinker-Bell, crazylady и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. Miss-Independent

  Miss-Independent Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2010
  Пораки:
  2.292
  Допаѓања:
  5.649
 3. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.556
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Tinker-Bell и zhap4e им се допаѓа ова.
 4. smiley-94

  smiley-94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 декември 2010
  Пораки:
  426
  Допаѓања:
  321
  :)
   

  Прикачени фајлови:

  На zhap4e му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Podarok

  Podarok Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2011
  Пораки:
  185
  Допаѓања:
  76
  еве и нешто од мене...
   

  Прикачени фајлови:

  На Tinker-Bell му/ѝ се допаѓа ова.
 6. senza.parole

  senza.parole Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  3.457
  Допаѓања:
  22.782
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На pupi.girl и Tinker-Bell им се допаѓа ова.
 7. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.556
 8. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.911
  Допаѓања:
  31.650
  Пол:
  Женски
 9. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.596
  Кој може да го заборави ова? :inlove:
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 10. caroline.costa

  caroline.costa Популарен член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2010
  Пораки:
  1.268
  Допаѓања:
  2.587
  Се сеќавате на овој од филмот TITANIC. Мене ми остана ептен во сеќавање :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  На Tinker-Bell му/ѝ се допаѓа ова.
 11. glamour-lady

  glamour-lady Популарен член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2010
  Пораки:
  572
  Допаѓања:
  775
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На Tinker-Bell и crazylady им се допаѓа ова.
 12. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.911
  Допаѓања:
  31.650
  Пол:
  Женски
 13. crazylady

  crazylady Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  5.198
  Допаѓања:
  8.431
  Девојки да ве прашам како ставате повеќе слики во еден пост мене само 5 слики ми збира во еден пост ???
  фала однапред :*
   

  Прикачени фајлови:

 14. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.911
  Допаѓања:
  31.650
  Пол:
  Женски
  ^^Кога ги прикачуваш сликите од компјутер можеш да ставиш само 5 во еден пост. А кога ги ставаш од некоја страна од Интернет, можеш повеќе :) Јас така мислам, ама не сум сигурна :)
   
 15. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.924
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На crazylady му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  18.584
  Допаѓања:
  80.670
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  незаменлива е, мислам дека од неа започна трендот со машничките и цветчињата низ косиве :lol:
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 17. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.556
  Уф ги сакам сите за себе :inlove:
   
 18. SexyPrincess

  SexyPrincess Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2010
  Пораки:
  254
  Допаѓања:
  132
  И јас ги сакам СИТЕ, СИТЕ, СИТЕЕЕЕЕЕЕ :inlove: :inlove: :inlove:
   
 19. Lina24

  Lina24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  2.230
  Допаѓања:
  438
  каде да најдам нешто вакво слично, ептен сакам многу ми е убаво!
  како на првата слика
   

  Прикачени фајлови:

  • vence.jpg
   vence.jpg
   Големина на фајлот:
   70,5 KB
   Прегледи:
   487
 20. mishulence

  mishulence Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 септември 2010
  Пораки:
  116
  Допаѓања:
  16
  ^Има на Бит пазар на тезгите :)