1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Helpp

Дискусија во 'Канта' започната од femi-n.a, 6 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. femi-n.a

  femi-n.a Активен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2012
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  2
  Vaka imavme sex so decko mi no ne me skina(barem jas taka mislam zosto ne mi potece krv)pred toa toj svrsi 2pati ubavo se izbirsa i imavme sex bez kondom i posle toa koga go izvadi imase bela tecnost na penisot sea se plasime i 2cata da ne svirsil toj vo mene i da ne sum bremena (a ima sansi taa bela tecnost i da e od mojot orgazam) znaci ima li sansi da sum ostanala bremena i pokraj toa sto ne sum skinata ,a toj da svrsil vo mene ve molam poiskisni kazete mi mnogu se plasam :( :(
   
  На Lolo5 и daddys.princess им се допаѓа ова.
 2. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.975
  Пол:
  Женски
  добредојде на форумот :)
  но др. пат пред да отвориш тема провери дали веќе постои иста ;)

  еве ти тука прашај си тука, за твојот моментален проблем
  seks/dali-sum-bremena-t424/3450.html#p1085321
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. cigarce

  cigarce Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2011
  Пораки:
  1.396
  Допаѓања:
  3.871
  Пол:
  Женски
  Mене не ми е јасно како имавте односи а не те скинал :^)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  9.595
  Допаѓања:
  124.814
  Свит мадр оф год...
  Зависи од тоа дали мислиш дека си невина,ако не си скината?! Ако мислиш дека си невина,ондак не си трудна,ако мислиш дека си,тогаш си трудна.
  Убаво си ја наредил дечко ти право да ти кажам.
  Има ваква тема,белата течност... сигурно не е белиот дел од еурокремот и последно,купи си апче за ден потоа,што си е сигурно,сигурно си е или чекај да ти касни,па да биде беља и страв. Тука од ова...никој не може да ти каже сигурно. Дали ти биле плодни или неплодни денови и други битни фактори, бла бла бла, ама гатање на грав,не пали секако. Може и да не си,ама дур да добиеш,ќе си пукнеш од страв, ако не добиеш ако не сакаш бебе сега...беља,така што...мој совет,на гинеколог,у аптека,апче и памет у глава за друг пат.
   
  На Lolo5 и Srekicka им се допаѓа ова.
 5. Mermaid90

  Mermaid90 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2012
  Пораки:
  1.045
  Допаѓања:
  980
  И мене не ми е јасно! ??? Не е можно такво нешто :?:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.546
  Допаѓања:
  4.094
  Пол:
  Женски
  Како успеа да имаш секс а да не си скината и да свршиш ? А тоа дека мора да има крв коа те скинал гадно се лажеш , кај некои девојки има крв кај некои не
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. H.VAGA

  H.VAGA Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2012
  Пораки:
  943
  Допаѓања:
  2.984
  и мене не ми е јасно. но мислам дека девојката сигурно имала анален и орален секс.само така не може да биде скината.
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. ljubam

  ljubam Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2011
  Пораки:
  2.412
  Допаѓања:
  18.404
  Пол:
  Женски
  Буахха сериозно не можам, превртувам очи сега!
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  9.595
  Допаѓања:
  124.814
  Љубам ај уозбили се,кон полноќ ќе организираме миса во која ќе се помолиме за сите девојки на кои влијаеше супер месечината викендов и ги натера на блудничење при што следеше масовно покајание и страв дека повеќе не се невини. Со силна воља и мисла,можеме да им ја вратиме невиноста!
  Позз!!!
   
  На Lolo5 и sanjalica им се допаѓа ова.
 10. ljubam

  ljubam Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2011
  Пораки:
  2.412
  Допаѓања:
  18.404
  Пол:
  Женски
  Да ти кажам право вчера ептен ми се отворија чакриите, чудно делува месечината хахах! Туку и јас мислам дека сум невина, не се брои тоа дека имам ќерка. Или пак бар сакам да бидам невина? Или сум? Хм не знам.. уставри знам како останав бремена, гледајки го, тоа ти е исто ко онаа кога дечко и бил у војска, а она гледајки порно у 3Д остана бремена. Ете така..
   
  На Lolo5 и anastasija85 им се допаѓа ова.
 11. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.548
  Абе дај кажи дека се заебаваш и сите мирни да си легнеме :x Абе која логика еј свршил два пати, имале секс, таа свршила, имал бело на пенисот и накрај пак е невина |( Можда и јас сум невина шо знам не сум размилила така :x
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. daddys.princess

  daddys.princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2011
  Пораки:
  988
  Допаѓања:
  317
  ахахахахха боже господе колку време толку слатко не сум се смеела боже ахахахха
  абре аман девојче мафкај го дечкоти со тоа невиноста немој нас :lol:
  а да ти кажам и во право си :lol: со дечкоми имавме 674826475234613561253724671 пати секс ама ја сум си невина исто као недопрена
  божеее ццц
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. rossonerka

  rossonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2010
  Пораки:
  4.159
  Допаѓања:
  15.275
  Леле девојчево ме просветли.
  Па јас сум невина бе!
  Сеедно што сум со години сексуално активна, мене уште не ми потекло крв, ни првиот пат ни сеа после толку години. Јас значи невина сум уште. :rock:
  Добро е, дознав, малку касно ама дознав.
  Јаки4ко.
  Мож еден ден и ќе родам дете и ќе ме викаат Дева Росоњерка. :wasntme:
   
  На Lolo5, thelittle17, marama и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 14. perlaa

  perlaa Популарен член

  Се зачлени на:
  2 декември 2011
  Пораки:
  1.223
  Допаѓања:
  788
  Женски смирете страсти. Што сега и љубоморите на девојчето бидејки има односи, а не е скинете!?
  Епа ај признавам и јас и љубоморам :worried:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  9.595
  Допаѓања:
  124.814
  Јас не и љубоморам!!! Јас сум недопрена од машка гнаса!!!
  Позз
   
  На Lolo5 и thelittle17 им се допаѓа ова.
 16. cigarce

  cigarce Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2011
  Пораки:
  1.396
  Допаѓања:
  3.871
  Пол:
  Женски
  :D :D
  и јас не зошто? после секој однос хименот пак ми се враќа во нормала и со секој нареден пат ми се кине одново и секој пат така
   
  На Lolo5 и H.VAGA им се допаѓа ова.
 17. DigY

  DigY Популарен член

  Се зачлени на:
  4 мај 2011
  Пораки:
  3.479
  Допаѓања:
  6.465
  чеј пази-имала однос, не ја скинал, тој свршил два пати а патем и таа. јак момент признавам. (facepalm)
  не знам само што се е*ат кога немаат поим како идат тие работи. може ке звучи грубо али јас би рекла-прво едуцирај се па потоа прави. пошто дефинитивно испаѓа поим немаш за себе (и за твоето тело) а правиш нешто што богами и те како треба да си едуциран за да почнеш да го правиш. добро е ако си знаела кај ти е влезот (да не речам дупката) до тогаш.
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. ljubam

  ljubam Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2011
  Пораки:
  2.412
  Допаѓања:
  18.404
  Пол:
  Женски
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.