babylove овошни кашички

Hot or Not

Дискусија во 'Форумски игри' започната од BoaVista, 24 септември 2010.

 1. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.859
  Допаѓања:
  30.426
  Пол:
  Женски
  Hot or Not

  На пример јас ќе напишам George Clooney и членот под мене треба да каже дали е Hot или Not и да напише некој друг :)

  Значи George Clooney
   
  На Samara Morgan му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.493
  Допаѓања:
  27.021
  Пол:
  Женски
 3. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.859
  Допаѓања:
  30.426
  Пол:
  Женски

  Lolipop напиши сега некоја личност ;)
   
 4. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.493
  Допаѓања:
  27.021
  Пол:
  Женски
  Хаха од почеток ја закочив играта. Сум заборавила, извини.
  Кристијано Роналдо
   
  На Samara Morgan му/ѝ се допаѓа ова.
 5. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.859
  Допаѓања:
  30.426
  Пол:
  Женски
  Hot дури превише Hot, ма нај hot е без конкуренција :)

  Brad Pitt
   
 6. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  501
  Not!

  Киану Ривс
   
  На Samara Morgan му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.493
  Допаѓања:
  27.021
  Пол:
  Женски
  Not!
  Влатко Илиевски
   
  На Samara Morgan му/ѝ се допаѓа ова.
 8. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.859
  Допаѓања:
  30.426
  Пол:
  Женски
  Hot ;)

  Lilipop дали ми се чини или јас и ти имаме ист вкус за дечковци? :l: Cristiano Ronaldo :l: , па сега Влатче :lol: овие двајцата ги обожавам, а посебно Кристијано :inlove:


  Enrique Iglesias
   
  На Samara Morgan му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Hopeful

  Hopeful Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2010
  Пораки:
  997
  Допаѓања:
  1.467
  Hot!
  Џош Хартнет?
   
  На Samara Morgan му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  501
  Hot.

  Гаспард Улиел.
   
  На Samara Morgan му/ѝ се допаѓа ова.
 11. butterfly.mimi

  butterfly.mimi Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  455
  Допаѓања:
  101
  Not
  Johnny Depp
   
  На Samara Morgan му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.778
  Хот на 3та! :)

  Хавиер Бардем? :$
   
 13. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.683
  Not ! :wasntme:


  Bon Jovi :)
   
  На Samara Morgan му/ѝ се допаѓа ова.
 14. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.561
  Допаѓања:
  19.991
  HOT!!
  Richard Gere
   
 15. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.587
  Допаѓања:
  13.054
  Not!

  Vin Diesel ?
   
  На missgretta и Samara Morgan им се допаѓа ова.
 16. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.493
  Допаѓања:
  27.021
  Пол:
  Женски
  Not!
  Тони Паркер
   
 17. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.561
  Допаѓања:
  19.991
  Not!
  Axl Rose
   
  На missgretta и Samara Morgan им се допаѓа ова.
 18. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  501
  NOT!!!

  Џастин Тимберлајк.
   
 19. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.880
  Допаѓања:
  3.918
  Пол:
  Женски
  HOT!

  Роберт Патинсон?
   
  На missgretta и Samara Morgan им се допаѓа ова.
 20. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.493
  Допаѓања:
  27.021
  Пол:
  Женски
  Not!!!
  Роби Вилијамс
   
  На Samara Morgan му/ѝ се допаѓа ова.