1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Hot or Not

Дискусија во 'Форумски игри' започната од BoaVista, 24 септември 2010.

 1. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.902
  Допаѓања:
  31.205
  Пол:
  Женски
  Hot or Not

  На пример јас ќе напишам George Clooney и членот под мене треба да каже дали е Hot или Not и да напише некој друг :)

  Значи George Clooney
   
  На Samara Morgan му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.286
  Пол:
  Женски
 3. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.902
  Допаѓања:
  31.205
  Пол:
  Женски

  Lolipop напиши сега некоја личност ;)
   
 4. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.286
  Пол:
  Женски
  Хаха од почеток ја закочив играта. Сум заборавила, извини.
  Кристијано Роналдо
   
  На Samara Morgan му/ѝ се допаѓа ова.
 5. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.902
  Допаѓања:
  31.205
  Пол:
  Женски
  Hot дури превише Hot, ма нај hot е без конкуренција :)

  Brad Pitt
   
 6. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  505
  Not!

  Киану Ривс
   
  На Samara Morgan му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.286
  Пол:
  Женски
  Not!
  Влатко Илиевски
   
  На Samara Morgan му/ѝ се допаѓа ова.
 8. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.902
  Допаѓања:
  31.205
  Пол:
  Женски
  Hot ;)

  Lilipop дали ми се чини или јас и ти имаме ист вкус за дечковци? :l: Cristiano Ronaldo :l: , па сега Влатче :lol: овие двајцата ги обожавам, а посебно Кристијано :inlove:


  Enrique Iglesias
   
  На Samara Morgan му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Hopeful

  Hopeful Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2010
  Пораки:
  997
  Допаѓања:
  1.467
  Hot!
  Џош Хартнет?
   
  На Samara Morgan му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  505
  Hot.

  Гаспард Улиел.
   
  На Samara Morgan му/ѝ се допаѓа ова.
 11. butterfly.mimi

  butterfly.mimi Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  455
  Допаѓања:
  101
  Not
  Johnny Depp
   
  На Samara Morgan му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.794
  Хот на 3та! :)

  Хавиер Бардем? :$
   
 13. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.693
  Not ! :wasntme:


  Bon Jovi :)
   
  На Samara Morgan му/ѝ се допаѓа ова.
 14. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.041
  HOT!!
  Richard Gere
   
 15. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.862
  Допаѓања:
  13.385
  Not!

  Vin Diesel ?
   
  На missgretta и Samara Morgan им се допаѓа ова.
 16. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.286
  Пол:
  Женски
  Not!
  Тони Паркер
   
 17. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.041
  Not!
  Axl Rose
   
  На missgretta и Samara Morgan им се допаѓа ова.
 18. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  505
  NOT!!!

  Џастин Тимберлајк.
   
 19. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.017
  Допаѓања:
  5.753
  Пол:
  Женски
  HOT!

  Роберт Патинсон?
   
  На missgretta и Samara Morgan им се допаѓа ова.
 20. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.286
  Пол:
  Женски
  Not!!!
  Роби Вилијамс
   
  На Samara Morgan му/ѝ се допаѓа ова.