Ipsos Skopje

Дискусија во 'Канта' започната од Ники., 27 мај 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ники.

  Ники. Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 декември 2016
  Пораки:
  246
  Допаѓања:
  1.255
  Пол:
  Женски
  Дали имате работено во следнава агенција?
  Какво искуство имате со неа?
  Дали сте здобиени со позитивен или со негативен впечаток?
  Што мислите околу нејзиниот начин на функционирање и работење?
  (Ако темава е за во канта - слободно нека иде (highfive) )
   
 2. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  6.372
  Допаѓања:
  29.761
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.