1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

IQ тест

Дискусија во 'Форумски игри' започната од Lolipop23, 2 мај 2010.

 1. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.269
  Пол:
  Женски
  Еве еден тест за проверка на коефициентот на интелигенција. Пробајте го па пишете колку сте добиле. Јас добив 133. Ако знаете уште некој добар тест ставете го линкот. Позз
  http://www.iqtest.dk/main.swf
   
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.797
  118 ми испадна мене
   
 3. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.376
  Допаѓања:
  1.102
  Пол:
  Женски
  115 мене :)
   
 4. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.551
  http://www.zolta.com.mk/info.aspx?id=4610

  Девојки, јас денеска го решавав ова, и кине живци, ама го решив за 35 мин. и премногу сум горда сама на себе! :D :lol: Пробајте ;)
   
 5. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.357
  136 ми испадна мене :lol:
   
 6. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.917
  Допаѓања:
  4.163
  Пол:
  Женски
 7. TheKiketoo

  TheKiketoo Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  883
  сите 120-130 јас кутрото 115..плаво во мозоко :lol:
   
 8. macciii

  macciii Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 август 2010
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  21
  а јас 103 :o ептен плаво во мозокот накај зелено :D :D :D
   
 9. Suzeto

  Suzeto Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  272
  Допаѓања:
  16
  haha jas 92 pa sto dobro e :D :D :D :D :D
   
 10. Natuv4e

  Natuv4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  хехехе и јас 103 :)
   
 11. Name

  Name Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  1.433
  Допаѓања:
  878
  Пол:
  Женски
  Мене 105 =)
  добро у нормалните спагам битно.. :lol:
  се чудам како сте можеле 130 да добиете :o
   
 12. senza.parole

  senza.parole Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  3.163
  Допаѓања:
  21.365
  Пол:
  Женски
  108 :) , со 15 мин. останато време за решавање :D .
   
 13. Lina89

  Lina89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2010
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  34
  115 за малку неможам да избегам од нормалата
   
 14. Oldy

  Oldy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  3
 15. slobodka

  slobodka Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.110
  Допаѓања:
  2.690
  Пол:
  Женски
 16. chica.bomb

  chica.bomb Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 септември 2010
  Пораки:
  98
  Допаѓања:
  37
  115, со 2 нерешени и 4 на тепка -.-
   
 17. poison.ivy

  poison.ivy Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 декември 2009
  Пораки:
  406
  Допаѓања:
  198
  Mене 118 ми излезе, хахаха толку имав и ко се тестирав во Менса.
   
 18. sea-star

  sea-star Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 октомври 2010
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  4
  мене 95 :envy: набрзина одговарав гајле ми е :lol:
   
 19. pumpkin

  pumpkin Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2011
  Пораки:
  240
  Допаѓања:
  119
  мене 112 ама 5-6 на тепка ги решив....стварно поим немав како се решаваат
   
 20. pink4ever

  pink4ever Популарен член

  Се зачлени на:
  23 октомври 2010
  Пораки:
  1.042
  Допаѓања:
  1.011
  104 последните на еци пеци пец ми беа. :D