1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Iznenaduvanje

Дискусија во 'Канта' започната од Stojka25, 21 јануари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Stojka25

  Stojka25 Нов член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2014
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Devojki dali ke sakate da mi dadete nekoja idea kakvo iznenaduvanje da mu priredam na mojot decko.? :*
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.954
  Допаѓања:
  54.950
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.