1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Janoskians

Дискусија во 'Насмевка' започната од Belieber15, 18 август 2012.

 1. Belieber15

  Belieber15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 март 2012
  Пораки:
  111
  Допаѓања:
  88
  Janoskians (Just Another Name Of Silly Kids In Another Nation)
  Ова е група од 5 момчиња ( Beau, Jai, Luke, Daniel, James) од Австралија кои постираат забавни видеа на youtube. За кратко време собраа повеќе од 300,000 subscribers . Наскоро треба да излезе и нивна песна.

  Јас премногу ги обожавам и сум опседната со нив :D И сакав да видам дали сум само јас или има и некој друг што ги познава и сака. Исто така ептен се познати на твитер и секојдневно се worldwide trend topic :) ( ако нема фанови тука темава слободно нека оди во канта)

  Еве неколку од нивните видеа кои мене навистина ме насмеаа :)

  http://www.youtube.com/watch?v=vPi2cn_8-a4&feature=plcp

  http://www.youtube.com/watch?v=6pNHUxcaby4&feature=plcp

  http://www.youtube.com/watch?v=jBk8MStzwCk&feature=plcp
   
 2. Belieber15

  Belieber15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 март 2012
  Пораки:
  111
  Допаѓања:
  88
  Најверјотано немаме нивни фанови тука :(

  Инаку еве им го најновото видео од денес, мислам дека им е едно од најдобрите :)

  http://www.youtube.com/watch?v=BJbgf8P6eCk