1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Jeehoovaa

Дискусија во 'Канта' започната од sweetbebi, 19 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sweetbebi

  sweetbebi Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2011
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  Daa Vidiime Koj veruva Vo Nasiot Nebesen Taatkoo Jeehoovaa :l:
   
 2. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.585
  :^) Што е со насловот, подаваш рачиња кон небото и го извикуваш неговото име?

  Значи замолувам да се смени името на темава, зашто ова е недолично, со никаква почит.
  Религија, каква и да е, макар и верувачите во The Flying Spaghetti Monster, заслужуваат повеќе од твојов вовед.
  Па и срценце на крајот.

  Повикуваш да се преброите, или што?

  За почеток, дај некоја информација за твоите религиозни верувања, што, како, каде се наоѓа во Скопје, па да се развие некаква дискусија.
  Мене баш ме интересира Jehovah.
   
  На enca.69 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.