1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kаде има ?

Дискусија во 'Канта' започната од The.Pink.Angel, 19 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. The.Pink.Angel

  The.Pink.Angel Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2012
  Пораки:
  497
  Допаѓања:
  132
  Каде има во Струмица продавница за монисти т.е продавница каде што се продават алатки за да правиш сам накит ?? :^) ако ја има темата канта :)
   
 2. Lining

  Lining Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јули 2012
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  185
  Абе зар за ова се отвара тема :^)
   
 3. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.244
  Допаѓања:
  1.546
 4. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
  Не отворајте дупли теми. Пред да отворите нова тема, разгледајте дали постои иста или слична на неа.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.