1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kаква подлога за шминкање корисите ?

Дискусија во 'Канта' започната од Pou01, 5 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Pou01

  Pou01 Активен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2013
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  2
  девојки кажете каква подлога за шминкање користите? :)
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.186
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.