1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kако да го пронајдам билошкиот татко

Дискусија во 'Канта' започната од samovilce, 17 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. samovilce

  samovilce Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 декември 2010
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  15
  Kако да го пронајдам биолошкиот татко се што знам е дека има околу 50 55 години висок со смега коса крупен кафеави очи и пред 24 години работел како механичар ...потекло од струмица ..ако некој знае нешто нека пише приватна порака
   
 2. Mayyya

  Mayyya Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  1.253
  Допаѓања:
  6.026
  Пол:
  Женски
  Самовилче, си го промашила местото на темата.
  А за твојот проблем повеќе имаш тука http://forum.femina.mk/dete/posvojuvanje-bioloski-roditeli-t2179/
  Прочитај, можеби ќе најдеш некој совет, сигурно можеш да најдеш уште некоја информација, барем име.
  Со среќа.
   
 3. samovilce

  samovilce Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 декември 2010
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  15
  окфала многу сменав сега пишав и на др страна ај ве молам помогнете
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.