1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kако ја запознав мајка ви (How i met your mother)

Дискусија во 'Канта' започната од Jeny, 4 септември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Jeny

  Jeny Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2011
  Пораки:
  357
  Допаѓања:
  230
  Е не смее да остане незабележана. Кул серија, хумор, модернистичко перцепирање на 21-от век. Еден главен лик им раскажува на децата низ какви се перипетии поминал дур ја запознае нивнaта мајка. Со помош на неговите другари и нивните несекојдневни ситуации низ Њу Јорк, оваа серија изобилува со фантастични случки. Кул, ептен кул.
   

  Прикачени фајлови:

  • images.jpg
   images.jpg
   Големина на фајлот:
   9,8 KB
   Прегледи:
   130
 2. tace73

  tace73 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  563
  Допаѓања:
  1.395
  Пол:
  Женски
 3. Jeny

  Jeny Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2011
  Пораки:
  357
  Допаѓања:
  230
  упс, ја барав вчера ама не ја сретнав и помислив како е можно никој да не се сетил на серијава ама ете сум утнала. Како се брише сега оваа тема за да не се повторува?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.