Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kaко би се викале во...

Дискусија во 'Форумски игри' започната од Someonespecial, 30 ноември 2012.

 1. Tan4ence

  Tan4ence Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 октомври 2011
  Пораки:
  5.075
  Допаѓања:
  27.298
  Франција - Zerane Dubois
   
 2. Енна..

  Енна.. Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2016
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  14
  Пол:
  Женски
  In China you would be called: Jie-Li Wang (y)
   
 3. Fina Tinejdzerka

  Fina Tinejdzerka Активен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2016
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  30
  Пол:
  Женски
  USA - Dalenna Hammond
   
 4. jelena.rozga

  jelena.rozga Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2014
  Пораки:
  331
  Допаѓања:
  186
  France-
  Darchelle Durand
   
 5. MagsDestiny

  MagsDestiny Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2011
  Пораки:
  2.283
  Допаѓања:
  17.041
  Пол:
  Женски
  Бидејќи не можев да изберам само една земја:

  Canada - Elaine Hill
  China - Tai Hu
  UK - исто како и тука :rofl: