1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kade da najdam? .....

Дискусија во 'Канта' започната од Nath10, 27 септември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Nath10

  Nath10 Активен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2013
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  0
  Videte mnoguu gi sakam onie..kako da gi narecam.. ''pasirani'' dolgi suknji ,no nikade nemam videno kade se prodavaat.Pa,zatoa ako vie znaete ve molam kazete mi i od prilika kolku cinat
  \eve vi link http://chicisimo.com/fashionista/erica- ... 0230588397 i videte gi suknjite na slika 5 ; 10 ; 17 ; 28 POZDRAV CEKAM ODGOVORI :)
   
 2. Anouk

  Anouk Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  806
  Допаѓања:
  1.380
  Мислиш плисирани долги суќни?

  Јас не сум видела сега, бидејќи овие се летни суќни. Инаку ваков материјал се продава, се вика плисе, ама немаш многу избор на бои.

  Исто така обичен материјал може да ти исплисираат, со посебна машина се прави тоа, околу 1500 денари е мислам, не сум сигурна.
   
 3. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.148
 4. LudaDevojka

  LudaDevojka Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 април 2013
  Пораки:
  147
  Допаѓања:
  62
  Девојки кај да најдам нитни во Скопје?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.