1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kaj mozam da kupam vakvo lance so buf vo Bitola?

Дискусија во 'Канта' започната од psychic, 10 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. psychic

  psychic Популарен член

  Се зачлени на:
  23 септември 2012
  Пораки:
  2.360
  Допаѓања:
  1.252
  Пол:
  Женски
  mi treba brzo
   

  Прикачени фајлови:

 2. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.918
  Пол:
  Женски
  Kaj mozam da kupam vakvo lance vo Bitola?

  Не морало да отвараш тема, можело да прашаш и овде ;)
  moda-i-stil/kade-da-si-kupam-pa-i-na-popust-plus-t1005/
   
 3. Inna5

  Inna5 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 април 2012
  Пораки:
  698
  Допаѓања:
  625
  Kaj mozam da kupam vakvo lance vo Bitola?

  нема ништо на линкот
   
 4. I.love.your.lips

  I.love.your.lips Популарен член

  Се зачлени на:
  6 март 2012
  Пораки:
  746
  Допаѓања:
  970
  ^мхм, линкот се се отвора :^)
   
 5. Dala

  Dala Популарен член

  Се зачлени на:
  17 септември 2012
  Пораки:
  1.512
  Допаѓања:
  1.890
  Дај прво стави ја ссликата ;)
   
 6. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
  Во иднина не отварај по две дупли теми. Разгледај ја категоријата и ќе ја најдеш соодветната тема каде што треба да стои мислењето.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.