1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kako da mu kazam deka mi se dopaga i deka go sakam???

Дискусија во 'Канта' започната од Snegul4e, 12 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Snegul4e

  Snegul4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2010
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  Kako da mu kazam deka mi se dopaga i deka go sakam??? Toj ili ne svaka tolku, ili ne e mozebi zainteresiran...
  ve molam sovetiiiiiii
  tnx :*
   
 2. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.050
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.